МК червоні троянди

1. Для того, щоб створити цей прекрасний, та надзвичайно ніжний набір нам необхідно: глина двох кольорів ( у мене, як бачите , червоного та чорного), металеві форми у вигляді сердець ( бажано різних розмірів- для підвісочки-найбільше серце, для брослету- те, що поменше, а для сережок та колечка - найменші серденька), пара швенз, основа для колечка, ланцюжок ы зєэднувальны кольца (для брослету та підвіски), карабін, обхвати для бусин (у мене 4, тому що я дала їх лише на бусини,які створювати підвісочку), застібку для брослету (я використала застібку-вох), два декоративні з’єднувальні кольца (для підвіски), бусинки, піни (для того,щоб на них потім нанизати наші бусинки), і зубочистка - для того,щоб наші червоні трояндочки приєднувати до чорної основи).

мастер-класс лепки

2. Отже – починаємо! Спочатку розкатуємо чорну глину , яка нам надалі служитиме основою для набору (чесно кажучи, щоб це зробити мені не знадобилась скалка, я використала звичайний, вже майже використаний дизадорант у металевому флаконі).

розовые лепестки

3. Акуратно , прикладаючи формочки сердець-вирізаємо їх з основи.
4. Ось такий вигляд у мене мають основи для наших підвіски, брослету, кольца та сережок.
5. Після чого,з того клубочка червоної глини- формуємо багато-багато маленьких шариків, які в недалекому майбутньому, перетворяться на прекрасні трояндочки на наборі.
6. Далі- ми маленьку частинку глини відділяємо від першого шарика , і розкатуючи невеличкий шарик з неї- пальцями формуємо круг. Потім його «закручуємо» і так формуємо серединку нашої першой, по рахунку, трояндочки.

делаем серьги

7. Таку ж процедуру формування круга повторюємо для кожної пелюсточки нашої трояндочки. Поступово прикріплюючи «новостворені» пелюстки до попередніх.
8. А опісля-нашу готову трояндочку ми тією ж зубочисткою (про які згадувалось в кроці №1) приєднуємо до основ на кулон. Я першу троянду, кріпила посередині основи на підвіску , і зробила найбільшу,щоб потім, після запечення, був ефект букетика.
9. Цей крок є 100% повторенням 6-8 кроків. Ми так само формуємо серединки, потім прикріплюємо наступні пелюсточки, і вже все разом кріпимо зубочистною на основи.
10. На сережки та колечко- дуже масивні трояночки не варто робити. Звісно-хіба якщо ви є поціновувачем об’єиних прикрас.

розы из глины

11. Наші букетики ставимо у піч,а за той час,щоб даремно не гаяти час-насиляємо наші бусинки на піни.
12. І, поступово з’єднуючи їх між собою-формуємо брослет. Потім цю збірку бусинок прикріплюємо до застібки-вох.
13. І – вуаля –наш брослет готовий. Залишається лише додати трояндочки.
14. Ось і на швензи-капельки нанизуємо бусинки.

букет роз

Після запеченні нашої краси- це все з’єднуємо, декоруємо бусинками, і, звісно – не забувайте лакувати ваші роботи. Для їх довговічності!
Нехай муза вас не покидає!

Автор: Вірочка Сплавінська

Комментарии0