МК В’язане сердечко

1. Беремо все необхідне для нашого ,ніби в’язаного, серденька: форму металеву у вигляді серця (чи будь-якої іншої фірури), глину (будь якого кольору,який довподоби) , шрифт, та ланцюжок (я обрала золотисну фурнітуру) .

мастер-класс лепки

2. Щоб зробити наступний крок,я розділила глину напополам,а ті половини ще на половинки,і так до того часу,доки не буде та кількість-яке завелике сердечко ви б хотіли,так легше в тому плані,що краще ділити наполовину-краще зробити приблизно рівні частини, та розкатуємо з них «ковбаски» на таку довжину,яке заведике серденько плануєте зробити. ( «ковбасок» потрібно парна кількість,з наступного кроку зрозумієте чому :-).

3. Беремо дві «ковбаски», і ми їх , ніби «закручуємо» в одну сторону.Свого часу,щоб не плутатись,я навчилась подумки регулювати-першу пару «ковбасок» я лівою рукою кручу до себе,а правою-від себе.

4. Відповідно іншу пару «ковбасок» - ми створюємо з точністю до навпаки- лівою рукою «кручу» від себе,правою до себе.

розовое сердце

5. Після того , ми складаємо ті дві пари «скручених ковбасок» докупки,у нас мають вийти протилежно «в’язані» «ковбаски».

6. Такі ж самі дії повторюємо з усіма по-парах,ковбасками,відповідно закручуючь їх так,як описано і зображено на 3-5 кроках. Робимо це на таку кількість,яка нам необхідна для нашого серденька.

7. І,прикладаючи формочку-акуратненько вирізаємо.

8. Ось така мила та ніжна красота у нас вийшла
Потім круглогублями (чи навіть легенько пінцетом)- «вкручуємо» шрифт в середину,в ще незапечене, між половинками сердечка,і-запікаємо (я зазвичай запікаю вже зі шрифтом,потім, після запікання, викручую, даю трішки клею на шрифт, і «вкручую» назад в серденько. Набагато краще тримається .

сердечко из полимерной глины

Щодо самої роботи-то звісно,можуть бути різні форми та кольори).
Творіть,та носіть свої творіннячка на здоров’ячко =)

Автор: Вірочка Сплавінська

Комментарии0