Пазл

1. Для створення своїх пазлів мені знадобились : глина ( я обрала білий колір ) , самий звичайний корок від ручки ( згодом ви зрозумієте , для чого ) , оскільки у мене пазли у майбутньому мали стати брилками для закоханих , то я брала ще дві основи на брилки та червону акрилову фарбу ( для написів на них ) фірми VAN PURE (раджу цю фірму, але звісно , все на ваш погляд).

урок лепки

2. Наступним кроком, звісно – ми розкатуємо глину ( я в попередніх МК казала , що замість спеціальної скляної скалки використовую звичайний флакончик від дизадоранта ) , розкатувати краще рівномірно, бо потім складно буде вирізати заокруглення , якщоплощина з глини не є однаковою.

3. Для зручності , я одразу ж відрізала зайве. Особисто мені саме так – найзручніше. І , щоб між ними , можна сказати «був контакт» - посередині вже зробила два розрізи , які згодом стануть заокругленнями .

белый пазл

4. А цей крок нарешті дасть вам зрозуміти , для чого був на першому фото корок від ручки . Ним ми акуратно, посередині тих самих розрізів , робимо чуть більше , ніж півколо.

5. Ось що з допомогою нашого звичайного корка від ручки вийшло .

6. Всі ми в дитинстві складати пазли , тому , гадаю , всі пам’ятаємо які вони на вигляд . Отже фото 6 , 7 , 8 , 9 у мене є всього лише вирізання тим самим корком ручки півкругів на пазлах . Ви їх можете робити довільно , як вам подобається .

пошаговый мк

10. А от крок № 10 є чи не найважливішим з усієї ціїє історії =)
Ми беремо лезо (особисто я брала гнучке , мені з ним було у цій роботі зручніше і акуратно поправляємо ним всі нерівності, нерівномірності і криві розрізи) .

11. Потім , по кутиках проробляємо маленькі отвори де в майбутньому будуть
з’єднувальні колечка для брилка . І-запікаємо. =)

пазл из глины

12 – 13. Після запечення просиляємо з’єднувальні колечка брилка і ( це вже моя ініціатива,
а ви можете робити як хочете ) – малюємо фарбою і тоненьким пензликом серденько.

Ось і все , готово. Кохання вам =)))

Комментарии0